• Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

• Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs kolęd i piosenek o tematyce bożonarodzeniowej.

Uczestnicy zaprezentowali bardziej i mniej znane utwory muzyczne, wszyscy zostali nagrodzeni:

I miejsce za wykonanie "Pastorałki od serca do ucha" otrzymały uczennice klasy V: Justyna Brzostowska i Gabriela Karwowska.

II miejsce wyśpiewała uczennica klasy VI: Laura Szmitko, która zaprezentowała kolędę "Gdy się Chrystus rodzi".

III miejsce za piękne wykonanie piosenki świątecznej "A kto wie czy za rogiem" zajęli chłopcy z klasy III: Adam Bargłowski i Dawid Trzaska.

Pozostałym wykonawcom przyznano wyróżnienia:

- przedszkolakom za wykonanie kolędy "Przybieżeli do Betlejem"

- zespołowi z klas 0-I za utwór "Był pastuszek bosy"

- klasom II i III za anglojęzyczną piosenkę "Winter" i pastorałkę "Maleńki Jezus"

- klasie V z kolędę "Przybieżeli do Betlejem".

Pięknie dziękujemy jury w składzie: p. Dyrektor Sławomir Dębek, p. Andrzej Narewski, p. Alina Domaszewska za rzetelną pracę.

Dziękujemy również uczennicy klasy VI Julii Rainko za poprowadzenie tego muzycznego wydarzenia, za fachowość i uśmiech.